BB GLOW

BB Glow to zabieg polegający na pigmentacji skóry twarzy. Dzięki temu zabiegowi możemy skutecznie zlikwidować drobne blizny czy przebarwienia, takie jak piegi, ślady po trądziku, przebarwienia posłoneczne czy tak zwane plamy starcze. Po wprowadzeniu specjalnych preparatów, koloryt skóry jest wyrównywany i wszelkie nierówności zostają ukryte. 

Jak przebiega zabieg?

Do pigmentacji skóry stosuje się preparaty przeznaczone do profesjonalnego wybielania oraz wygładzania koloru skóry. Wprowadzenie preparatu odbywa się przy użyciu specjalnego urządzenia zakończonego kartridżem z mikroigłami. 
Efektem zabiegu jest delikatne rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy. Bezpośrednio po BB Glow należy unikać promieni słonecznych przez około dwa tygodnie. Zaleca się, by zabieg wykonywać w serii oraz stosować zabiegi przypominające. Dzięki temu efekt będzie się utrzymywał, a skóra będzie w dalszym ciągu wyglądać świeżo i promiennie. 

Jakie są korzyści z zabiegu?

Przede wszystkim szybkie i bezbolesne pozbycie się towarzyszących nam od lat niedoskonałości, które zazwyczaj tuszowałyśmy korektorem i podkladem. Dzięki BB GLOW jest znacznie łatwiej, możesz uzyskać efekt cery, o którym zawsze marzyłaś. Bardzo ważny jest aspekt estetyczny, bo ma on ogromny wpływ na nasze samopoczucie. W przypadkach dużego niezadowolenia z cery szczególnie warto rozważyć poddanie się BB Glow, które pozwoli bezpiecznie i pewnym krokiem wejść w nowy, piękniejszy etap życia, bez kompleksów, czy przykrych wspomnień, jakie powodowały choćby blizny.

Informacje i rejestracja tel. 788733654

Liposukcja strzykawkowa

 

Liposukcja strzykawkowa to  zabieg służący redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała. Daje efekt wyszczuplenia i skutecznie modeluje sylwetkę.

Wskazania do zabiegu liposukcji to:

 • nadmiar tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała
 • modelowanie konturu sylwetki
 • tzw. „lokalna otyłość”

Partie ciała, na których może zostać przeprowadzony zabieg: ramiona, plecy, klatka piersiowa, brzuch, talia, biodra, pośladki, uda, okolice kolan.

Na czym polega zabieg liposukcji strzykawkowej?

Jest to szybki i nieskomplikowany zabieg polegający na odsysaniu komórek tłuszczowych za pomocą innowacyjnej kaniuli Millenium. Jej budowa umożliwia odsysanie komórek bez ryzyka ich uszkodzenia, dzięki czemu mogą być w dalszym etapie wykorzystane do przeszczepu w miejsca, w których zauważalny jest brak tkanki tłuszczowej.

Czy zbaieg liposukcji strzykawkowej jest bezpieczny?

Zabieg liposukcji strzykawkowej jest mało inwazyjny, a wykonany przez wykwalifikowanego specjalistę – wyjątkowo bezpieczny. Uwalnianie komórek tłuszczowych odbywa się bez ryzyka uszkodzenia nerwów czy naczyń krwionośnych. Uzyskany materiał tłuszczowy jest najlepszym z możliwych „wypełniaczy” – w pełni naturalnym, bezpiecznym i biokompatybilnym z organizmem pacjenta, który pragnie poprawić swój wygląd.

Kiedy są zauważalne efekty i jak długo się utrzymują?

Pierwsze rezultaty zabiegu są natychmiastowe. Przez kolejne tygodnie po liposukcji, efekty zostają utrwalone i wzmocnione. Komórki tłuszczowe zostają trwale usunięte z organizmu. Nie ma możliwości, by powróciły na swoje dawne miejsce.Liposukcja strzykawkowa jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym, dlatego nie wywołuje bólu ani dyskomfortu. Nasi specjaliści dbają o komfort pacjenta przez cały czas trwania zabiegu.Spektakularne efekty zabiegu są niemal natychmiastowe  i utrzymują się do końca życia. Dzięki temu, nie ma konieczności powtarzania zabiegu, co sprawia że cena liposukcji jest wyjątkowo atrakcyjna.

Przeciwwskazania

Liposukcja strzykawkowa należy do bardzo bezpiecznych metod, ale jak każdy zabieg estetyczny, posiada listę przeciwwskazań:

 • przewlekłe choroby nerek i wątroby
 • infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym
 • choroby autoimmunologiczne
 • choroby nowotworowe
 • cukrzyca
 • stosowanie niektórych leków, w tym antybiotyków
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • zaburzenia sensoryczne
 • w przypadku kobiet – ciąża i okres karmienia piersią

Galeria zdjęć:

Cena zabiegu zależy od obszaru 1500-2500 zł

Umówić się na wizytę można dzwoniąc 788 733 654 lub przy pomocy wtyczki na stronie www.stanislawsinicki.pl

 

Lipotransfer (przeszczep tłuszczu)

Lipotransfer (inaczej: lipofiling) to przeszczep własnego tłuszczu –  jest to zabieg, który polega na pobraniu własnej tkanki tłuszczowej, a następnie jej zaaplikowaniu w wybrane obszary ciała. Tłuszcz pobierany jest od pacjenta z obszarów, gdzie jest go wystarczająco dużo, czyli najczęściej z ud, brzucha, pośladków, bioder. Aplikuje się go natomiast w obszar, którym pacjentka lub pacjent chce dodać objętości lub skorygować kształt.

Na czym polega zabieg?

Lipotransfer polega na pobraniu tłuszczu z okolicy brzucha, lędźwi lub ud. Jednorazowo pobiera się od 20 do 30 ml tłuszczu. Następnie jest on wirowany i oczyszczany m.in. z nadmiaru płynów (musi pozostać jedynie czysty tłuszcz). Tak przygotowana tkanka tłuszczowa zostaje przeszczepiona w wybrane miejsce.

Okolice do przeszczepiania tłuszczu:

– twarz

-biust

-pośladki

-zewnętrzne narządy płciowe u kobiet i mężczyzn

-grzbietowe powierzchni dłoni

Lipotransfer to nie tylko rewelacyjna świetna metoda modelowania i wyszczuplania sylwetki, ale także również metoda na rewitalizację i wyraźną poprawę kondycji skóry.

Zalety zabiegu:

 • brak różnic antygenowych, dzięki czemu mamy gwarancję, że przeniesiona tkanka tłuszczowa przyjmie się w nowym miejscu bez powikłań,
 • osoba z nadmiarem tkanki tłuszczowej pozbywa się jej z niechcianych miejsc,
 • po 2 dniach są zauważalne pierwsze efekty,
 • przeszczepiona tkanka powoduje również odżywienie i rewitalizację skóry w miejscu przeszczepienia,
 • szybka rekonwalescencja, już po kilku dniach można wrócić do codziennych zajęć,
 • w organizmie nie znajduje się żaden sztuczny, syntetyczny materiał,
 • zabieg można powtarzać,
 • zabieg nie pozostawia trwałych śladów na skórze,
 • zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym,
 • zabieg ten można łączyć z innymi zabiegami (często łączony z liposukcją bądź plastyką nosa).

Wady:

 • w ciągu pierwszych dwóch dni po zabiegu rozwija się obrzęk i okolic dawczych, który ustępuje w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu,
 • miesiąc po zabiegu widoczne są pierwsze rezultaty leczenia, ale końcowy pojawia się po okresie od 3 do 6 miesięcy,
 • niemożliwość przeprowadzenia u bardzo szczupłych lub chudych kobiet.

Więcej informacji na temat zabiegu pod tel. 788 733 654

Niechirurgiczny lifting nićmi APTOS

 

 

APTOS – pochodzi od łacińskiego słowa ANTIPTOSIS – przeciwko opadaniu tkanek. To jedyne nici na rynku, które faktycznie liftingują, a nie tylko rewitalizują. APTOS będący absolutnym hitem medycyny estetycznej; decyzją lekarzy nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej w kategorii Najlepszy Produkt do Niechirurgicznego Liftingu, idealnie spełnia oczekiwania rynku. Nici APTOS wyróżniają się różnorodnością, szerokim spectrum zastosowań, a także budową samego produktu, m.in. posiadają opatentowany systemem wypustów. To rozwiązanie oparte na innowacyjnych rozwiązaniach, którego wysoka efektywność zabiegowa bazuje na długoletnich badaniach naukowych i doświadczeniu, twórcy technik liftingu za pomocą nici, założyciela firmy APTOS – dr Marlena Sulamanidze.

Techniki APTOS mogą być stosowane na twarz i ciało. Przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku, dla wszystkich, którzy zaobserwowali rozpoczynające się procesy starzenia objawiające się utratą jędrności i gęstości skóry, opadaniem tkanek miękkich, pojawieniem się płytkich lub głębokich zmarszczek, zmianą konturu i owalu twarzy. To zabieg o wysokiej, natychmiastowej oraz postępującej skuteczności zabiegowej, w zakresie liftingu twarzy i szyi (a także dekoltu, wewnętrznej strony ud i ramion, piersi czy okolic kolan itp.), porównywalnego z efektami operacji chirurgicznych.

OPIS ZABIEGU:

APTOS to jedyna na rynku tak bogata oferta zabiegowa pozwalająca dopasować odpowiednią technikę do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na podskórnym wprowadzeniu poprzez pojedyncze punkty nakłucia odpowiedniego modelu  nici APTOS w celu utworzenia silnie podtrzymującego szkieletu. Efekty utrzymują się nawet do trzech lat. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a okres gojenia po zabiegu trwa około dwóch tygodni, ale już po kilku dniach można wrócić do aktywnego życia. Lifting całej twarzy trwa około 30-40 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej tylko 10-15 minut.

PRZYGOTOWANIE:

Decydując się na zabieg warto wykonać podstawowe badania, takie jak: morfologia, OB, krzepliwość APTT bądź skontaktować się z lekarzem rodzinnym w celu wykluczenia przeciwwskazań typowych dla zabiegów medycyny estetycznej. Przeciwwskazania: choroby autoimmunologiczne, ciężka choroba fizyczna, kolagenoza, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie II i III stopnia, hemofilia, zaburzenia psychiczne, stany zapalne i nowo-twory w obszarze planowanego zabiegu, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, zaostrzenie przebiegu wszelkich chorób przewlekłych, ciąża i laktacja oraz wprowadzone wcześniej nierozpuszczalne implanty w obszarze zabiegowym.

PO ZABIEGU:

W ciągu 24 godzin od wykonania zabiegu zaleca się zimne okłady i przecieranie punktów wkłucia preparatem na bazie spirytusu. Przez kilka dni należy powstrzymywać się od picia gorących napojów, a przez dwa tygodnie alkoholu. Należy też ograniczyć aktywność mimiki twarzy, wysiłek fizyczny, nie stosować masaży i zabiegów intensywnie rozgrzewających. W zależności od wskazań zabiegowych Pacjenta, tj. wieku, typu skóry, obszaru zabiegowego, poziomu opadu tkanek lekarz dobiera odpowiednie techniki APTOS (z linii Excellence, Light Lift lub Nano), tak aby zapewnić optymalny efekt odmłodzenia. W niektórych przypadkach lekarz może zalecić zastosowanie nici stałych APTOS (polipropylenowych). Firma APTOS wytwarza ponad 20 różnych rodzajów nici (z mikrowypustami, mikroskopijnymi węzełkami, spiralnych, przypominających warkocze itp.), zarówno biodegradowalnych (wchłanialnych w ciele), jak i niewchłanialnych, polipropylenowych.

Zabieg APTOS inicjuje wieloetapowy proces odnowy:

 • wprowadzone nici grupują tkanki i naprowadzają je na właściwe położenie,
 • wokół nici powstaje tkanka włóknista, która tworzy podskórny stelaż, wzmacniając tkanki i utrzymując je w żądanej pozycji,
 • po 6 miesiącach: nić zaczyna się powoli rozpuszczać uwalniając do organizmu składniki stymulujące naturalną biorewitalizację, poprawiając strukturę skóry na lata, sam efekt liftingu utrzymuje się do 2-3 lat.

Zabieg APTOS – powrót do młodości:

 • zabieg na twarz i ciało, przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn,
 • przywraca naturalny wygląd tak ceniony przez klientów klinik medycyny estetycznej, (w szczególności mężczyzn), nie powodując zbędnego zwiększania objętości tkanek,
 • bezpieczny i małoinwazyjny – nici wprowadzane są zaledwie przez 1 lub 2 punkty wkłucia,
 • nie wymagają żadnych rozcięć skóry, narkozy, ani długiego okresu rekonwalescencji,
 • użyte materiały są w pełni wchłanialne i bezpieczne dla organizmu, stosowane w chirurgii od wielu lat,
 • produkty APTOS są certyfikowane, a technologia chroniona patentami międzynarodowymi,
 • szeroki wybór rozwiązań APTOS pozwala lekarzowi na indywidualne dopasowanie techniki zabiegowej do potrzeb i oczekiwań Pacjenta,
 • światowa jakość, europejska produkcja,
 • APTOS nr 1 na świecie – pierwsze nici do zabiegów liftingujących i największa ilość certyfikatów i patentów dla nowych produktów i rozwiązań,
 • zabiegi mogą być wykonywane tylko przez certyfikowanych lekarzy APTOS.

Umów się na konsultację tel. 788 733 654

Nici liftingujące APTOS

Nici liftingujące APTOS

Nici liftingujące APTOS to rewolucyjna metoda liftingu twarzy i ciała za pomocą bioabsorbowalnych nici, które wchłaniają się w ciągu 360 dni, a efekt pozabiegowy utrzymuje się nawet do 2 lat. Zabieg nićmi APTOS zapewnia długotrwały efekt, gwarantując jednocześnie naturalny wygląd twarzy. W małoinwazyjny sposób przywraca pierwotne położenie tkanek, nadając skórze młody i świeży wygląd.

Za pomocą nici Aptos można zlikwidować pojawiające się zmarszczki, obwisanie tkanek na twarzy i ciele, wiotczenie skóry. Pozbyć się podwójnego podbródka, “chomików”, zwiotczałej skóry na szyi oraz bruzd i fałdów z gwarancją trwałości osiągniętych efektów od 2 do 10 lat, w zależności od wybranej metodyki zabiegowej. Techniki Aptos to już prawie 20 lat doświadczeń na całym świecie i ponad 1 000 000 zadowolonych Pacjentów. Jednym ze składników nici jest kwas polimlekowy (L-lactic), który dodatkowo wywołuje efekt odmładzający, aktywując naturalną rewitalizację skóry i spowalniając procesy starzenia. Nici Aptos dają szczególnie dobre efekty u osób z wyraźnymi oznakami osłabienia struktury twarzy i utraty jędrności skóry. Umożliwiają efektowny, nieoperacyjny lifting twarzy także w przypadku wyraźnych zmian starzeniowych.
Poprawa jest widoczna bezpośrednio po zabiegu. Optymalny efekt jest w pełni widoczny po 2-3 tygodniach. Okres gojenia trwa 1-2 tygodnie, ale już po kilku dniach pacjent może wrócić do codziennego rytmu życia. Rezultat utrzymuje się około 2 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.


Zalety nici Aptos:

 1. Odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, podniesienie owalu twarzy, lifting opadających tkanek.
 2. Naturalny efekt zabiegu – lifting wybranych obszarów tkanek miękkich bez ograniczenia skurczów mięśni mimicznych – zachowana zostaje ekspresja twarzy.
 3. Niewielka inwazyjność – zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym, nie pozostawia żadnych blizn, po kilku dniach można wrócić do normalnego funkcjonowania.
 4. Bezpieczeństwo metody – nici Aptos stosowane są od ponad 20 lat przez wiodących ekspertów z zakresu medycyny estetycznej w 48 krajach, natomiast od przeszło 50 lat, są powszechnie wykorzystywane w chirurgii.
 5. Okrągłe haczyki pozwalają uniknąć uszkodzenia tkanek i nie wywołują rozległych zwłóknień.
 6. Wyjątkowa trwałość efektów – efekt odmłodzenia utrzymuje się nawet do 2 lat po zabiegu.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg całej twarzy trwa około 30-40 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej zaledwie 10-15 minut.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Zastosowanie metody nici liftingującej pozwala osiągnąć doskonały rezultat estetyczny bez stosowania tradycyjnych operacji chirurgicznych.
Efekty to wyraźne podciągnięcie, zliftingowanie luźnej, wiotkiej, opadającej skóry policzków, czoła i podbródka. Rezultaty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, ale efekt narasta w czasie i utrzymuje się ok. 2-3 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Odczucia po zabiegu i możliwe skutki uboczne

Po zabiegu mogą wystąpić: bolesność, uczucie ciągnięcia, obrzęk, zaczerwienienie, czasowa asymetria, siniaki, nierówność konturu. W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić podwyższona temperatura (ponad 37,5 °C), pulsujący ból, zauważalna asymetria, pogłębianie się obrzęku. Wówczas niezwłocznie należy zgłosić się do swojego lekarza. Z reguły okres gojenia trwa 1-2 tygodnie, ale już po kilku dniach pacjent może wrócić do codziennego rytmu życia.

Zalecenia po zabiegu:

W ciągu 24 godzin od wykonania procedury w obszarze zabiegowym należy przykładać zimny kompres. Przez okres 2-3 dni powstrzymywać się od picia gorących napojów i spożywania gorących posiłków, a od alkoholu dłużej niż dwa tygodnie.
Po zabiegu zaleca się pacjentowi w domu przecierać miejsca wkłucia i wyprowadzenia igły roztworem na bazie spirytusu. W okresie około tygodnia od przeprowadzenia zabiegu zaleca się ograniczyć aktywność mimiki twarzy (nie jeść hamburgerów, głośno się nie śmiać), nie stosować masaży, unikać wysiłku fizycznego np. fitness, nie korzystać z zabiegów intensywnie rozgrzewających np. kąpieli w saunie, czy basenu. W obszarze zabiegowym nie stosować żadnych zabiegów rozgrzewających przez okres nie krótszy niż miesiąc od zabiegu implantacji nici. Jak również w okresie około dwóch miesięcy przeciwwskazany jest głęboki masaż, fizjoterapia i stosowanie innych technik – śródskórnie.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

 1. Choroby autoimmunologiczne;
 2. Ciężka choroba ogólnoustrojowa;
 3. Ciężkie, chwiejne nadciśnienie tętnicze;
 4. Hemofilia;.
 5. Zaburzenia psychiczne i neurotyczne;
 6. Stany zapalne i nowotwory w obszarze planowanej interwencji;
 7. Tendencja do przerostu i bliznowacenia (tworzenia keloidów);
 8. Zaburzenia krwi;
 9. Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych;
 10. Zaostrzenie przebiegu wszelkich chorób przewlekłych;
 11. Ciąża i laktacja;
 12. Wcześniej wprowadzone nierozpuszczalne implanty w obszarze zabiegowym.

 

Wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=OxY5GvqTUxQ

https://www.youtube.com/watch?v=HiXcrGroCgU

https://www.youtube.com/watch?v=hWVP2wvuPXM

Resurfacing twarzy

 

Laserowy resurfacing twarzy to sposób na odmłodzenie bez wypełniaczy i botoksu. Całościowa poprawa jakości skóry następuje dzięki wiązce światła, które wykonuje w skórze tysiące niewidocznych gołym okiem uszkodzeń.

Resurfacing nie zmienia rysów twarzy i nie ogranicza mimiki, zabieg stał się modny wśród największych gwiazd Hollywood. Część się do niego przyznaje, reszta jest podejrzewana.

 

Efekty:

Laser frakcyjny spłyca zmarszczki i drobne linie, pogrubia, uelastycznia i ujędrnia skórę, a jednocześnie zmniejsza widoczność porów skóry, rozjaśnia przebarwienia, niweluje blizny potrądzikowe, włókniaki, rozszerzone pory, przebarwienia.

Laser frakcyjny jest również skutecznym narzędziem w leczeniu blizn pooperacyjnych/pourazowych i rozstępów.

Efekty resurfacingu widoczne są dopiero po kilku, kilkunastu tygodniach – to nieskazitelna cera na wielu poziomach: płytsze zmarszczki, ujędrniona, uelastyczniona skóra, mniejsza widoczność porów skóry, rozjaśnione przebarwienia.

Efekty przebudowy są długotrwałe, jednak po pewnym czasie zmarszczki znów się pojawią.  Zabieg jest powtarzalny i można z niego korzystać nawet po 60. i 70. roku życia.

 

Jak przebiega zabieg:

Zabieg jest wykonywany w warunkach gabinetu medycyny estetycznej w znieczuleniu miejscowym powierzchownym (przy zastosowaniu kremu znieczulającego).

W trakcie zabiegu dodatkowo często stosuje się chłodzenie miejscowe, niwelując nieprzyjemne odczucia i dyskomfort.

Trwa od kilkunastu minut do godziny.

Po zabiegu na twarzy mogą się pojawiać zaczerwienienia i strupki, które po kilku dniach samoistnie znikają. Można je również ukryć pod makijażem.

Dowiedz się więcej i umów na wizytę: tel. 788 733 654

 

 

Lipoliza iniekcyjna

Podobny obrazLipoliza iniekcyjna  to małoinwazyjny zabieg trwałego usuwania tłuszczu z organizmu, który polega nie powoduje efektu jo-jo. Tłuszcz raz usunięty z konkretnego miejsca już nie powraca. Lipoliza może być alternatywą liposukcji lub jej uzupełnieniem. Jest to zabieg modelujący sylwetkę.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg, który trwa od 30 do 50 minut, polega na wstrzyknięciu cienką igłą w otłuszczone miejsca preparatu, który powoduje  rozpuszczenie komórek tłuszczowych, które zostają zastąpione tkanką włóknistą. Zbędny tłuszcz jest transportowany do wątroby i usuwany w procesie metabolizmu.

Obszary na jakich wykonuje się lipolizę iniekcyjną:

 • podbródek
 • fałd pod pośladkami
 • tłuszcz w workach pod oczami
 • tłuszcz na ramionach i kolanach
 • tłuszcz na policzkach
 • brzuch                                                                                                                                                           Lipoliza iniekcyjna jest jedną z metod leczenia tłuszczaków oraz świetną metodą pozbycia się cellulitu.                                                                                                           Jeżeli chcesz wiedzieć o tej metodzie więcej zapisz się na wizytę już dziś tel. 788 733 654

Plastyka wałów okołopaznokciowych sp. Noela

Plastyka wałów okołopaznokciowych jest to bezpieczny zabieg, przeprowadzany w warunkach ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym i wymaga relatywnie krótkiego okresu rekonwalescencji.  W przeciwieństwie do resekcji klinowej, która jest również metodą chirurgiczną, podczas plastyki wałów struktura łożyska i macierzy paznokciowej pozostaje nietknięta. Dlaczego jest to ważne? Ponieważ te tkanki odpowiadają za powstawanie, wzrost i odżywianie płytki paznokciowej. W wielu przypadkach resekcji klinowej paznokcia, kończyła się ona patologicznymi odrostami, kolcami i rozwarstwieniem płytki paznokciowej.

Plastyka wałów okołopaznokciowych jest zabiegiem wykonywanym na tkance skórnej, która doskonale i szybko się regeneruje. Dzięki temu szansa, na wystąpienie jakichkolwiek powikłań jest bliska zeru, a pacjent po zabiegu szybko może wrócić do normalnego funkcjonowania.

Przed zabiegiem wskazana kuracja podologiczna.

Umów się na wizytę już dziś. tel. 788 733 654

Powiększanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym

Znalezione obrazy dla zapytania wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym

 

Powiększenie warg sromowych większych to zabieg poprawiający wygląd kobiecych miejsc intymnych. Ułatwia on współżycie kobietom, które wstydzą się nieestetycznego wyglądu swoich narządów płciowych. Kompleksy z tego powodu mogą prowadzić także do poważnych zaburzeń dotykających życia seksualnego.  Nieodpowiednio duże wargi sromowe oprócz estetyki mogą prowadcić do:

 • dyskomfortu podczas noszenia obcisłej bielizny
 • dyskomfortu podczas jazdy no rowerze / jazdy konnej
 • dyskomfortu podczas biegania

utrudnionej higieny intymnej (co z kolei wiąże się z większym ryzykiem infekcji) Kwas hialuronowy stosowany jako wypełniacz jest jedną z możliwych form modelowania warg sromowych. Nawadnia on skórę i śluzówkę oraz stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, przyczyniając się do „odmłodzenia” obszarów poddanych terapii.

Wskazania:

Wskazaniem do zabiegu u młodych kobiet jest chęć zmiany wyglądu okolic intymnych, zbyt małe wargi sromowe większe co za tym idzie brak dostatecznej ochrony warg sromowych mniejszych oraz kanału rodnego co może powodować częste infekcje, urazy, otarcia, podrażnienia, ból lub świąd w okolicy sromu lub okolic intymnych. Ponadto wypełnienie warg sromowych większych poleca się kobietom które posiadają wiotką oraz suchą skórę łechtaczki i warg sromowych. Zabieg wypełnienia polecany jest szczególnie kobietom w okresie menopauzalnym lub około menopauzalnym oraz u kobiet po znacznej utracie wagi ciała lub w przypadkach, kiedy zaczynają postępować zaniki tkanki związane z procesem starzenia – skóra staje się cieńsza oraz zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu  na bazie kwasu hialuronowego za pomocą kaniuli w wargi sromowe większe rozprowadzając go po powierzchni objętej zabiegiem.

Zabieg jest bezbolesny i trwa około 30 minut a a efekty zwiększenia objętości warg sromowych większych, zmiany ich kształtu oraz napięcia skóry leczonej okolicy widoczne są po pierwszym tygodniu od wstrzyknięcia preparatu i utrzymują się do 2 lat.

 

Lifting twarzy nićmi PDO

 

Znalezione obrazy dla zapytania nici pdo

Lifting twarzy nićmi PDO to dość popularny i skuteczny zabieg z oferty medycyny estetycznej. Często się słyszy, że zabiegi z nimi PDO mogą zamienić zabiegi chirurgii plastycznej twarzy.

Czym są nici PDO?

Określenie PDO jest skrótem nazwy chemicznej , z której zostały wykonane nici – polidioksanonu. Ten materiał jest znany  w medycynie od ponad dwudziestu lat i wykorzystywany do produkcji wchłanialnych nici chirurgicznych używanych podczas wszystkich rutynowych zabiegów operacyjnych oraz w implantach ortopedycznych. Dużą zaletą nici polidioksanowych jest fakt, że po pewnym czasie ulegają rozpuszczeniu. Pozostają one w organizmie człowieka dopóki nie nastąpi naturalny zrost tkanek, więc nie ma potrzeby ich usuwania, kiedy przestaną spełniać swoją funkcję. Długa obecność na rynku medycznym jest gwarancją ich bezpieczeństwa. Substancja ta jest bezpieczna i nie wywołuje skutków ubocznych u pacjentów.

Jak to działa?

Wszczepianie nici PDO daje bardzo dobre efekty estetyczne i bardzo duże bezpieczeństwo zabiegu. Rezultaty implantacji nici bywają porównywane do inwazyjnych zabiegów chirurgii plastycznej. I rzeczywiście po zabiegu można spodziewać się wygładzenia i napięcia skóry, redukcji zmarszczek oraz poprawienia owalu twarzy. Te efekty widoczne są odrazu po zabiegu i utrzymują się do czasu resorpcji nici, czyli około roku. Na tym jednak działanie nici się nie kończy. Rozpad włókien polidioksanowych stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, a zatem poprawia strukturę skóry, co uwidacznia się już po dwóch tygodniach po zabiegu. Stymulacja rewitalizacji tkanek przedłuża skuteczność zabiegu o następny rok.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania;

-jest wykonywany w znieczuleni miejscowym;

-trwa 30-60 min;

-nie pozostawia blizn

-może być łączony z innymi zabiegami medycyny estetycznej