BB GLOW

BB Glow to zabieg polegający na pigmentacji skóry twarzy. Dzięki temu zabiegowi możemy skutecznie zlikwidować drobne blizny czy przebarwienia, takie jak piegi, ślady po trądziku, przebarwienia posłoneczne czy tak zwane plamy starcze. Po wprowadzeniu specjalnych preparatów, koloryt skóry jest wyrównywany i wszelkie nierówności zostają ukryte. 

Jak przebiega zabieg?

Do pigmentacji skóry stosuje się preparaty przeznaczone do profesjonalnego wybielania oraz wygładzania koloru skóry. Wprowadzenie preparatu odbywa się przy użyciu specjalnego urządzenia zakończonego kartridżem z mikroigłami. 
Efektem zabiegu jest delikatne rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy. Bezpośrednio po BB Glow należy unikać promieni słonecznych przez około dwa tygodnie. Zaleca się, by zabieg wykonywać w serii oraz stosować zabiegi przypominające. Dzięki temu efekt będzie się utrzymywał, a skóra będzie w dalszym ciągu wyglądać świeżo i promiennie. 

Jakie są korzyści z zabiegu?

Przede wszystkim szybkie i bezbolesne pozbycie się towarzyszących nam od lat niedoskonałości, które zazwyczaj tuszowałyśmy korektorem i podkladem. Dzięki BB GLOW jest znacznie łatwiej, możesz uzyskać efekt cery, o którym zawsze marzyłaś. Bardzo ważny jest aspekt estetyczny, bo ma on ogromny wpływ na nasze samopoczucie. W przypadkach dużego niezadowolenia z cery szczególnie warto rozważyć poddanie się BB Glow, które pozwoli bezpiecznie i pewnym krokiem wejść w nowy, piękniejszy etap życia, bez kompleksów, czy przykrych wspomnień, jakie powodowały choćby blizny.

Informacje i rejestracja tel. 788733654

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *