Powiększanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym

Znalezione obrazy dla zapytania wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym

 

Powiększenie warg sromowych większych to zabieg poprawiający wygląd kobiecych miejsc intymnych. Ułatwia on współżycie kobietom, które wstydzą się nieestetycznego wyglądu swoich narządów płciowych. Kompleksy z tego powodu mogą prowadzić także do poważnych zaburzeń dotykających życia seksualnego.  Nieodpowiednio duże wargi sromowe oprócz estetyki mogą prowadcić do:

  • dyskomfortu podczas noszenia obcisłej bielizny
  • dyskomfortu podczas jazdy no rowerze / jazdy konnej
  • dyskomfortu podczas biegania

utrudnionej higieny intymnej (co z kolei wiąże się z większym ryzykiem infekcji) Kwas hialuronowy stosowany jako wypełniacz jest jedną z możliwych form modelowania warg sromowych. Nawadnia on skórę i śluzówkę oraz stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, przyczyniając się do „odmłodzenia” obszarów poddanych terapii.

Wskazania:

Wskazaniem do zabiegu u młodych kobiet jest chęć zmiany wyglądu okolic intymnych, zbyt małe wargi sromowe większe co za tym idzie brak dostatecznej ochrony warg sromowych mniejszych oraz kanału rodnego co może powodować częste infekcje, urazy, otarcia, podrażnienia, ból lub świąd w okolicy sromu lub okolic intymnych. Ponadto wypełnienie warg sromowych większych poleca się kobietom które posiadają wiotką oraz suchą skórę łechtaczki i warg sromowych. Zabieg wypełnienia polecany jest szczególnie kobietom w okresie menopauzalnym lub około menopauzalnym oraz u kobiet po znacznej utracie wagi ciała lub w przypadkach, kiedy zaczynają postępować zaniki tkanki związane z procesem starzenia – skóra staje się cieńsza oraz zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu  na bazie kwasu hialuronowego za pomocą kaniuli w wargi sromowe większe rozprowadzając go po powierzchni objętej zabiegiem.

Zabieg jest bezbolesny i trwa około 30 minut a a efekty zwiększenia objętości warg sromowych większych, zmiany ich kształtu oraz napięcia skóry leczonej okolicy widoczne są po pierwszym tygodniu od wstrzyknięcia preparatu i utrzymują się do 2 lat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *