Resurfacing twarzy

 

Laserowy resurfacing twarzy to sposób na odmłodzenie bez wypełniaczy i botoksu. Całościowa poprawa jakości skóry następuje dzięki wiązce światła, które wykonuje w skórze tysiące niewidocznych gołym okiem uszkodzeń.

Resurfacing nie zmienia rysów twarzy i nie ogranicza mimiki, zabieg stał się modny wśród największych gwiazd Hollywood. Część się do niego przyznaje, reszta jest podejrzewana.

 

Efekty:

Laser frakcyjny spłyca zmarszczki i drobne linie, pogrubia, uelastycznia i ujędrnia skórę, a jednocześnie zmniejsza widoczność porów skóry, rozjaśnia przebarwienia, niweluje blizny potrądzikowe, włókniaki, rozszerzone pory, przebarwienia.

Laser frakcyjny jest również skutecznym narzędziem w leczeniu blizn pooperacyjnych/pourazowych i rozstępów.

Efekty resurfacingu widoczne są dopiero po kilku, kilkunastu tygodniach – to nieskazitelna cera na wielu poziomach: płytsze zmarszczki, ujędrniona, uelastyczniona skóra, mniejsza widoczność porów skóry, rozjaśnione przebarwienia.

Efekty przebudowy są długotrwałe, jednak po pewnym czasie zmarszczki znów się pojawią.  Zabieg jest powtarzalny i można z niego korzystać nawet po 60. i 70. roku życia.

 

Jak przebiega zabieg:

Zabieg jest wykonywany w warunkach gabinetu medycyny estetycznej w znieczuleniu miejscowym powierzchownym (przy zastosowaniu kremu znieczulającego).

W trakcie zabiegu dodatkowo często stosuje się chłodzenie miejscowe, niwelując nieprzyjemne odczucia i dyskomfort.

Trwa od kilkunastu minut do godziny.

Po zabiegu na twarzy mogą się pojawiać zaczerwienienia i strupki, które po kilku dniach samoistnie znikają. Można je również ukryć pod makijażem.

Dowiedz się więcej i umów na wizytę: tel. 788 733 654

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *